Заказ товара

*просим номер телефона указывать с кодом города/региона

Архангельск, пр. Ломоносова, 261, оф.415
+7(8182) 49 00 29
Viber: +79212490029 WhatsApp: +79212490029

Стародавня медицина книги - носки крючком видео урок

Стародавня медицина книги

Медицина Стародавнього Єгипту — медична система, що була Стародавні єгиптяни розробили свою теорію «каналів», які несли повітря, воду і кров. Тепер уже звідусіль стали «викопувати» чудом уцілілі старовинні книги з З поняттям «народна медицина» пов'язана і згадка про народну гігієну. Где купить книги по медицине? Можно тратить свое время в бесконечных походах по магазинам, а можно потратить всего 10 минут и зайти.

В Китаї були записи трудів по медицині книга «Ней-цзин» Стародавня медицина Китаю знала багато засобів лікування ран, переломів, вивихів. Med-books.by - Библиотека медицинской литературы. Всё для студента- медика. Скачать бесплатно без регистрации электронные книги, истории. Давньогрецька міфологія була основою розвитку однієї з найдавніших цивілізацій світу. Афінський акрополь — найвідоміший акрополь у світі, розташований у столиці Греції міст. Продажа старинных книг - купить букинистические книги на доске объявлений OLX.ua Украина. Покупай Букинистические медицинские книги. Представлен уникальный ассортимент книжной продукции (13500 наименований): от справочников по традиционной и народной медицине до учебной. Тема № 4. Давні Індія та Китай. Історія Стародавнього Світу, 6 клас УРОК 23. ДАВНЯ ІНДІЯ Мета. У середині 1950-х років у Китаї був відроджений інтерес до стародавніх вчень і . всі книги з філософії були за його наказом знищені, крім трактат. Г. В. Боряк (кер. авт. кол.), В. В. Головко (координатор проекту), В. М. Даниленко, С. В. Кульчицьки.

Медицина давньої Індії — згідно з індійськими міфами, засновником знати щось необхідного було читати священні книги, знати визначення, вивчення ліків, і все це на прикладах лікування хворих. Історія Індії · Стародавня Індія.

Gaywyse © 2009
www.000webhost.com